Chlieb spája Európu – Vytvor a upeč “svoju” Európu!

Súťaž v pečení 1. marec – 15. apríl 2018

materiál:Competition_Flyer

Pokús sa vyjadriť svoje pocity k Európe účasťou v súťaži
Fantázia bez obmedzení
Predveď nám svoju upečenú predstavu Európy.  Tvoje upečené výrobky môžu byť sladké alebo korenisté; farebné alebo zdobené semienkami či špeciálnymi doplnkami…Či pracuješ samostatne alebo v skupine – všetko je možné. Len použi nejaký druh jednoduchého cesta, buď tvorivý a vytvaruj “svoju” Európu ako formu chleba.

Pracovný postup:
Použi dosku na pečenie ako podložku pre svoje cesto a vytvaruj cesto podľa želania. Pošli prosím fotografiu svojho výrobku na podložke, pomenuj ho a popíš svoj nápad (max. 200 slov); pošli na adresu:  [email protected]

     

Termín doručenia je 15. apríl 2018.
Túto súťaž organizuje Inštitút pre virtuálne a prezenčné vzdelávanie v oblasti vzdelávania dospelých na Univerzite v Ulme (ILEU) e.V . Účasťou v súťaži účastníci dávajú ILEU e.V práva na zverejnenie fotografií virtuálne online ako aj offline v iných formách prezentovania.  Taktiež poskytujú práva k zverejneniu fotografií seba samých.  Ďalšie informácie nájdete na našich webových stránkach. http://bread-connects.tastes-of-danube.eu

A víťazom je….
Hlavnou cenou bude účasť pre jednu alebo dve osoby na medzinárodnom stretnutí združenia Danube Networkers v Ulme v dňoch 12.-15. júla 2018. Stretnutie je súčasťou 11. Medzinárodného dunajského festivalu v Ulme/Neu Ulm. Pre potenciálnych víťazov  z regiónu Ulm je pripravená ekvivalentná cena, špeciálna cena pre školské triedy ako aj materiálna odmena. Výhry nie je možné zameniť za hotovosť.
Všetky víťazné fotografie budú vystavené na výstave v “Haus der Begegnung” v Ulme a počas Medzinárodného  dunajského festivalu v Ulme/Neu-Ulm.

Tešíme sa na Vašu účasť.